Experimentální prostor NoD

Experimentální prostor NoD

Adresa Dlouhá 33, Praha 1
Webová stránka nod.roxy.cz
E-mail jan@roxy.cz
Telefón +420 773 252 673

Aktuálny program divadla

Redakčné tipy
Underground Comedy Club
Stand-up comedy,
Redakčné tipy
Redakčné tipy
Všetky akcie

Popis miesta

Divadelní představení, koncerty, přednášky, výstavy a kavárna - to vše v jednom prostoru v centru Prahy. Každý projekt, který v NoDu vzniká, je vytvořen unikátně pro jeho prostor a publikum. NoD je platformou pro společné setkávání diváků a tvůrců nad tématy, která jsou aktuální.

Program Experimentálního prostoru NoD tvoří tři stěžejní dramaturgie – divadelní Divadlo NoD, výstavní Galerie NoD a dramaturgie komponovaných večerů a crossover projektů – Events NoD. NoD je prostor otevřený uměleckým i společenským experimentům, ať již se jedná o experimentální formu divadla nebo přístupu ke vzdělávání, poznávání a boření předsudků.

Divadlo NoD se od sezóny 2016/2017 programově zabývá současnou autorskou činohrou a její hlavní dramaturgickou linii tvoří produkce vlastních inscenací. Tuto linii doplňují pravidelná hostování tvůrců autorského divadla nastupující generace, kterým poskytuje profesionální divadelní zázemí. Cílem této dramaturgické linie, vznikající ve spolupráci s uměleckými školami, je také vyhledávání zajímavých tvůrců na poli autorského divadla a potenciálních budoucích spolupracovníků divadelní scény NoD. Umělecké vedení nového Divadla NoD tvoří dramaturgyně Natálie Preslová a režisér Janek Lesák.

Podobné miesta

Divadlo VILA Štvanice
CED
Divadlo X10
Dům umění Ústí nad Labem
Studio Hrdinů
La Fabrika
Alfred ve dvoře
Divadlo Minor
Studio Alta
Divadlo v Řeznické
Black Swan Theatre Cafe
Divadlo Archa

© 2023 GoOut